Czas na kolejne zwycięstwoJedno zwycięstwo i trzy porażki – taki bilansem legitymują się aktualnie koszykarze Timeout Polonii Leszno. W sobotę do hali Trapez zawita Księżak Łowicz, a cel podopiecznych Radosława Hyżego może być tylko jeden.

Księżak Łowicz z 6 punktami w dorobku plasuje się obecnie na szóstym miejscu w tabeli 1. ligi. W ostatnim mecz,u w imponującym stylu pokonał we własnej hali ekipę z Pruszkowa. O zwycięstwie łowickiej drużyny przesądziło niezwykle skuteczne trio: Michał Samsonowicz, Arkadiusz Kobus, Mikołaj Grod. To zresztą zawodnicy, którzy od początku sezonu imponują w ofensywie.

Po zwycięstwie nad Nysą Kłodzko wydawało się, że leszczynianie weszli już na właściwie tory. W ostatniej kolejce doszło do derbów pomiędzy Biofarmem Basket Poznań, a Timeout Polonią Leszno. Po bardzo otwartej rywalizacji, nieznacznie lepsi okazali się rywale i biało-czerwoni na kolejny komplet punktów muszą poczekać. Czy odzyskają swój blask w najbliższym starciu? Z całą pewnością wszyscy mamy nadzieję, że w bieżącej kampanii znowu będziemy mogli mówić o twierdzy Trapez. Początek konfrontacji zaplanowano na godzinę 18:00.