CityZen bez szans

Kolejny sparing mają za sobą leszczyńscy futsaliści. W czwartek GI Malepszy Futsal Leszno rozgromił w Poznaniu miejscowy CityZen 8:1.

Czwartowy mecz kontrolny rozgrywano w systamie 2 x 30 minut bez przerywania czasu. Podopieczni Dariusza Pieczyńskiego od początku narzucili swój styl gry. W pierwszej odsłonie goście aż pięciokrotnie pokonywali bramkarza gości. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Hubert Olszak – dwukrotnie, Dariusz Pieczyński, Łukasz Chmielewski i Łukasz Janowicz.

Po zmianie stron na 6:0 po stałym fragmencie gry podwyższył Damian Drewnowski. W 35 minucie, po stracie piłki w środku pola pierwszą i ostatnią bramkę dla miejscowych zdobył Jędrzej Siegień. Leszczynianie dołożyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył sie wysokim zwycięstwem przyjezdnych, w stosunku 8:1. 18 października leszczynianie rozegrają pierwszy sparing u siebie. Do rydzyńskiej hali zawita wtedy KS Futsal Oborniki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.