Byki po pierwszym dniu Camp’uPiątek 19 grudnia był pierwszym dniu tegorocznego Camp'u Fogo Unii. Drużyna nie próżnowała i od samego rana odwiedzała firmy, które wspierają leszczyński speedway.

O godzinie 10:00, biało-niebiescy zawitali do LOB S.A, gdzie mogli poznać tajniki produkcji okuć budowlanych. W samo południe tegoroczni srebrni medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski udali się do Salonu Mody Męskiej TD Tomasz Dworczak, w którym otrzymali marynarki z klubowym logo. Nieco później, Uniści zjawili się w ratuszu, by jak co roku spotkać się z prezydentem miasta Leszna, Łukaszem Borowiakiem. Punktualnie o 16:00, Byki przybyły do kolejnego z salonów, a mianowicie Salonu Dono Creo i Vero Biani. Tu, czekało na nich chociażby kompleksowa usługa fryzjerska.

Wieczorem w restauracji Finezja miało miejsce spotkanie ze sponsorami. Kulminacyjnym momentem okazała się konferencja prasowa z udziałem mediów, na której przedstawiono dwóch nowych zawodników, Emila Sajfutdinowa i Thomasa Jonassona. Zarówno Rosjanin, jak i Szwed nie ukrywali radości po dołączeniu do tak utytułowanego klubu, jakim jest Fogo Unia. Ponadto, zaprezentowała się pozostała część zespołu na sezon 2015. 

Skład Fogo Unii Leszno

Seniorzy:
Damian Baliński
Thomas Jonasson
Tobiasz Musielak
Przemysław Pawlicki
Nicki Pedersen
Emil Sajfutdinow
Grzegorz Zengota

Juniorzy:
Dominik Kubera
Piotr Pawlicki
Bartosz Smektała

Trener:
Roman Jankowski

Manager:
Adam Skórnicki

Łukasz Kaczmarek