Bez punktów w Mogilnie

Polonia 1912 Leszno przegrała wyjazdowe spotkanie drugiej kolejki z Pogonią Mogilno 0:2. Leszczyńskiemu zespołowi od 180 minut nie udało się zdobyć żadnej bramki.

W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze. To właśnie Pogoń powinna strzelić gola już na samym początku meczu. Jako, że zmarnowali jeszcze kilka okazji, to do szatni obie drużyny schodziły przy remisie 0:0. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej odsłony, Przemysław Kędziora z zimną krwią wykorzystał stuprocentową sytuację, wyprowadzając Mogilno na prowadzenie. W 76. minucie na 2:0 podwyższył Krzysztof Szal, który po dobrym rozegraniu akcji minął Emila Anusiewicza i uderzył do pustej bramki. W doliczonym czasie, świetną szansę na honorowe trafienie dla Polonii zmarnował Bogumił Ceglarek. Podopiecznym Jerzego Radojewskiego ponownie zainkasować kompletu punktów. 

Skład Polonii 1912 Leszno: Anusiewicz – Jęsiek, Prz. Kowalski, Woźny, Ozimek (65' Jankowski) – Olszak, Bugzel – Ceglarek, Glapiak (90' Molicki), A. Hofman – Pat. Kowalski (65' Krawczyk)

Łukasz Kaczmarek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomplet Bjerre
Następny artykułLindgren ósmy