Bez ligi, ale z pucharem

Trwa przerwa w rozgrywkach Statscore Futsal Eklaklasy ale wolnego weekenu nie mają leszczyńcy futsaliści. W niedzielę podopieczni Tomasza Trznadla wybiorą się do dalekiego Lęborka, a będzie to mecz w ramach Pucharu Polski.

GI Malepszy Futsal Leszno swoją przygodę z tegorocznym futsalowym Pucharem Polski rozpocznie od 1/32. Biało-czerwoni nie mieli szczęścia w losowaniu, bo jako jedni z nielicznych przedstawicieli elity, trafili na zespół z tych samych rozgrywek. GI Malepszy Futsal Leszno o awans zagra z beniaminkiem z Lęborka.

Leszczynianie na wyjazdowy mecz pojadą w okrojonym składzie. W szeregach naszego zespołu zabraknie między innymi Sebastiana Wojciechowskiego, który przebywa na zgrupowaniu Polski. Wśród gospodarzy nie zagra natomiast kolejny z reprezentantów, Mateusz Madziąg. Przypomnijmy, iż o awansie zdecyduje tylko jeden mecz. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja za pośrednictwem internetu, ale decyzją gospodarzy wyłącznie w trybie Pay Per View. Nie będziemy Państwa zatem namawiać do oglądania, ale zdecydowanie radzimy trzymać kciuki za naszych futsalistów!