Benefis Adamsa w Gillman26 listopada w Gillman odbędzie się Benefis Adamsa, w którym to wystartują m.in. Chris Holder, Darcy Ward, czy Davey Watt. Na stadionie ujrzymy także Leigh z rodziną. Już niedługo legenda Unii uda się do Californii, gdzie przejdzie specjalne leczenie kręgosłupa.
Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację popularnego Lejka. Australijczyk, który nie tak dawno uległ groźnemu wypadkowi, czuje się już znacznie lepiej i ma nadzieję na pomyślną rehabilitację.

Nic lepszego z pieniędzmi nie można zrobić, jak pomóc drugiemu człowiekowi. Ślędzę od dłuższego czasu postępy w rehaliblitacji Leigh i są widoczne postępy. Kiedy jego żona, Kyle zdecydowała, że Adams powinien leczyć się w Californii, uznałem to za fantastyczny pomysł. Proszę wszystkich fanów czarnego sportu w Stanach i nie tylko, żeby zjawili się wraz ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi, sąsiadami i wypełnili 26. listopada na benefisie Leigha cały stadion w Gillman. W końcu taka rehabilitacja nie jest tania. Nie tylko zobaczycie fantastycznych żużlowców, ale i samego Leigh, który po mału wraca do pełni sprawności – powiedział Dave Parker.

Pragnę bardzo podziękować Dave'owi i jego współpracownikom, którzy robią obecnie tak wiele dla mojej rodziny. To naprawdę bardzo dużo dla nas znaczy. Leigh bardzo się cieszy, że będzie mógł już niedługo spotkać się z kibicami i swoimi kolegami – dodała Kylie Adams.

Łukasz Kaczmarek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBatch lepszy od Sqóry
Następny artykułGórska mobilizacja