Batchelor startował na Wyspach



W niedzielnym Memoriale Boba Kilby'ego w Swindon startował Troy Batchelor. Pierwszych zmagań na Wyspach Brytyjskich, Australijczyk nie zaliczy do udanych. Zgromadzone sześć punktów dało mu ostatecznie jedenaste miejsce w zawodach.

Klasyfikacja:
1. B. Pedersen (2,3,3,1,2) 11 + I miejsce w półfinale + I miejsce w finale
2. H. Andersen (3,3,0,2,3) 11 + I miejsce w półfinale + II miejsce w finale
3. M. Zagar (2,2,3,3,0) 10 + II miejsce w półfinale + III miejsce w finale
4. N. Pedersen (3,1,1,3,3) 11 + II miejsce w półfinale + IV miejsce w finale
5. Ch. Harris (2,3,2,0,2) 9 + III miejsce w półfinale
6. R. Fisher (3,2,2,1,1) 9 + III miejsce w półfinale
7. L. Richardson (1,0,2,3,2) 8 + IV miejsce w półfinale
8. C. Gjedde (3,1,1,1,2) 8 + IV miejsce w półfinale
9. S. Stead (0,0,1,3,3) 7
10. P. Kildemand (1,3,0,2,1) 7
11. T. Batchelor (1,0,3,2,W) 6
12. A. Shields (0,2,0,0,3) 5
13. M. Korneliussen (0,2,1,2,D) 5
14. N. Morris (2,1,1,1) 5
15. S. Ułamek (1,0,3,0,0) 4
16. N. Klindt (0,1,2,0,0) 3
17. D. Ritchings (0) 0

Bieg po biegu:
1. R. Fisher, Ch. Harris, L. Richardson, A. Shields
2. N. Pedersen, B. Pedersen, T. Batchelor, N. Klindt
3. C. Gjedde, N. Morris, S. Ułamek, S. Stead
4. H. Andersen, M. Zagar, P. Kildemand, M. Korneliussen
5. P. Kildemand, R. Fisher, N. Pedersen, S. Stead
6. B. Pedersen, M. Zagar, C. Gjedde, L. Richardson
7. H. Andersen, A. Shields, N. Morris, T. Batchelor
8. Ch. Harris, M. Korneliussen, N. Klindt, S. Ułamek
9. B. Pedersen, R. Fisher, M. Korneliussen, D. Ritchings
10. S. Ułamek, L. Richardson, N. Pedersen, H. Andersen
11. M. Zagar, N. Klindt, S. Stead, A. Shields
12. T. Batchelor, Ch. Harris, C. Gjedde, P. Kildemand
13. M. Zagar, T. Batchelor, R. Fisher, S. Ułamek
14. L. Richardson, P. Kildemand, N. Morris, N. Klindt
15. N. Pedersen, M. Korneliussen, C. Gjedde, A. Shields
16. S. Stead, H. Andersen, B. Pedersen, Ch. Harris
17. H. Andersen, C. Gjedde, R. Fisher, N. Klindt
18. S. Stead, L. Richardson, M. Korneliussen (D), T. Batchelor (W)
19. A. Shields, B. Pedersen, P. Kildemand, S. Ułamek
20. N. Pedersen, Ch. Harris, N. Morris, M. Zagar

Półfinały:
21. H. Andersen, M. Zagar, C. Harris, C. Gjedde
22. B. Pedersen, N. Pedersen, R. Fisher, L. Richardson

Finał:
23. B. Pedersen, H. Andersen, M. Zagar, N. Pedersen

Łukasz Kaczmarek