Bardzo dobry występ juniorów



W czwartek w Grudziądzu rozegrano jeden z półfinałów Srebrnego Kasku. W czołowej czwórce uplasowało się dwóch zawodników Fogo Unii Leszno – Piotr Pawlicki oraz Daniel Kaczmarek.

Wyniki:

1. Oskar Fajfer (Unibax Toruń) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 12 (2,3,2,2,3)
3. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 11 (1,2,2,3,3)
4. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,3,2,2,1)
5. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 10 (3,0,1,3,3)
6. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 10 (2,2,3,0,3)
7. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) – 10 (1,1,3,3,2)
8. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) – 8 (0,3,2,2,1)
—————————————————
9. Oskar Polis (KantorOnline Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,2,1,1,2) – rezerwowy
—————————————————
10. Rafał Malczewski (KantorOnline Włókniarz Częstochowa) – 6 (3,1,1,1,0)
11. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 6 (2,2,0,0,2)
12. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 5 (0,w,3,2,d)
13. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (0,1,d,1,1)
14. Marcin Wawrzyniak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 2 (2,d,0,0,0)
15. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) – 2 (t,0,w,1,1)
16. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) – 2 (1,1,0,d,0)
17. Hubert Łęgowik (KantorOnline Włókniarz Częstochowa) – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (66,87) Gała, Cyfer, Jóźwik, Łęgowik (D. Wawrzyniak – t)
2. (67,30) Kaczmarek, Pawlicki, Gomólski, Dolny
3. (66,89) Fajfer, Zgardziński, Przedpełski, Strzelec
4. (65,47) Malczewski, M. Wawrzyniak, Polis, Kossakowski
5. (65,95) Fajfer, Gomólski, Malczewski, Gała
6. (66,01) Pawlicki, Cyfer, Kossakowski, Strzelec (w)
7. (67,00) Dolny, Polis, Przedpełski, D. Wawrzyniak
8. (66,79) Kaczmarek, Zgardziński, Jóźwik, M. Wawrzyniak (d2)
9. (65,44) Przedpełski, Pawlicki, Gała, M. Wawrzyniak
10. (65,68) Cyfer, Gomólski, Polis, Zgardziński
11. (–,–) Fajfer, Kaczmarek, D. Wawrzyniak (w/u), Kossakowski (d/st)
12. (66,37) Strzelec, Dolny, Malczewski, Jóźwik
13. (65,62) Gała, Dolny, Kossakowski, Zgardziński
14. (64,63) Przedpełski, Kaczmarek, Malczewski, Cyfer
15. (66,37) Gomólski, Strzelec, D. Wawrzyniak, M. Wawrzyniak
16. (65,34) Fajfer, Pawlicki, Polis, Jóźwik (d4)
17. (66,03) Gała, Polis, Kaczmarek, Strzelec (d4)
18. (65,70) Cyfer, Fajfer, Dolny, M. Wawrzyniak
19. (65,05) Pawlicki, Zgardziński, D. Wawrzyniak, Malczewski
20. (66,59) Gomólski, Przedpełski, Kossakowski, Jóźwik

Piotr Walkowiak