Baliński na podium w Ostrowie



Niels Kristian Iversen zwyciężył rozegrany na torze w Ostrowie Wielkopolskim 60. Turniej o Łańcuch Herbowy. Na wysokim trzecim miejscu zawody ukończył reprezentant Unii Leszno, Damian Baliński.

Klasyfikacja zawodów:
1. N. K. Iversen (2,3,3,3,3) 14 + 2 + 3 = 19
2. P. Karlsson (1,1,1,3,3) 9 + 3 + 2 = 14
3. D. Baliński (2,3,2,2,3) 12 + 2 + 1 = 15
4. Ł. Sówka (3,3,2,0,1) 9 + 3 + 0 = 12
5. T. Jędrzejak (D,3,3,1,2) 9 + 1 = 10
6. R. Poważnyj (1,2,3,2,0) 8 + 1 = 9
7. S. Ułamek (3,2,2,3,1) 11 + 0 = 11
8. G. Walasek (3,1,1,2,2) 9 + 0 = 9

9. A. Skórnicki (1,1,2,1,2) 7
10. I. Czałow (2,0,0,3,1) 6
11. R. Miśkowiak (1,1,1,D,3) 6
12.A. Kudriaszow (0,2,D,1,2) 5
13. D. Stachyra (2,2,W,1,W) 5
14. M. Staszewski (0,0,3,D,1) 4
15. K. Pieszczek (3,T,0,0,0) 3
16. W. Borodullin (0,0,1,2,0) 3
17. M. Nowak (0) 0
18. D. Albrecht – nie startował

Bieg po biegu:
1. S. Ułamek, D. Stachyra, R. Poważnyj, A. Kudriaszow
2. K. Pieszczek, D. Baliński, R. Miśkowiak, M. Staszewski
3. G. Walasek, N. K. Iversen, P. Karlsson, W. Borodullin
4. Ł. Sówka, I. Czałow, A. Skórnicki, T. Jędrzejak (D)
5. Ł. Sówka, S. Ułamek, P. Karlsson, M. Staszewski
6. T. Jędrzejak, A. Kudriaszow, R. Miśkowiak, W. Borodullin
7. M. Nowak, N. K. Iversen, D. Stachyra, A. Skórnicki
8. D. Baliński, R. Poważnyj, G. Walasek, I. Czałow
9. N. K. Iversen, S. Ułamek, R. Miśkowiak, I. Czałow
10. M. Staszewski, A. Skórnicki, G. Walasek, A. Kudriaszow (D)
11. T. Jędrzejak, D. Baliński, P. Karlsson, D. Stachyra (W)
12. R. Poważnyj, Ł. Sówka, W. Borodullin, K. Pieszczek
13. S. Ułamek, G. Walasek, T. Jędrzejak, K. Pieszczek
14. N. K. Iversen, D. Baliński, A. Kudriaszow, Ł. Sówka
15. I. Czałow, W. Borodullin, D. Stachyra, M. Staszewski (D)
16. P. Karlsson, R. Poważnyj, A. Skórnicki, R. Miśkowiak (D)
17. D. Baliński, A. Skórnicki, S. Ułamek, W. Borodullin
18. P. Karlsson, A. Kudriaszow, I. Czałow, K. Pieszczek
19. R. Miśkowiak, G. Walasek, Ł. Sówka, D. Stachyra (W)
20. N. K. Iversen, T. Jędrzejak, M. Staszewski, R. Poważnyj

Półfinały:
21. Ł. Sówka, N. K. Iversen, T. Jędrzejak, G. Walasek
22. P. Karlsson, D. Baliński, R. Poważnyj, S. Ułamek

Finał:
23. N. K. Iversen, P. Karlsson, D. Baliński, Ł. Sówka

Bieg pamięci Rifa Saitgariejewa, Jana Łyczywka i Mirosława Borowicza:
24. P. Karlsson, N. K. Iversen, Ł. Sówka, D. Albrecht

Łukasz Kaczmarek