Atak na trzecią pozycję

Po remisie z Mundialem, szansę na kolejne ligowe punkty będzie miał GI Malepszy Futsal Leszno. W najbliższą niedzielę, nasza drużyna zagra na własnym parkiecie z M40.pl Poznań.

Obie ekipy podchodzą do potyczki bardzo poważnie. Zajmujący trzecie miejsce poznaniacy, mają w planach uciec zaciekle goniącemu peletonowi, kontynuując swój marsz w górę tabeli. Z kolei celem leszczynian, którzy obecnie plasują się na czwartej pozycji, jest przedłużenie niesamowitej passy meczów bez porażki do sześciu. Spoglądając na dotychczasową postawę zespołów, nie ma tutaj zdecydowanego faworyta. Zarówno jednym, jak i drugim przytrafiały się już w tym sezonie wpadki. Więcej, bo aż trzy razy, przegrywali goście, natomiast tylko raz na tarczy spotkanie kończyli gospodarze. Wydaje się jednak, że forma pomarańczowych i biało-czerwonych stale rośnie. Team prowadzony przez Patryka Rzepkę, ma za sobą starcie z bezbłędnymi zielonogórzanami. Pomimo niekorzystnego rezultatu, klub ze stolicy Wielkopolski pokazał charakter i postawił się rywalowi. Podopieczni Tomasza Krysiaka i Krzysztofa Kaczmarzyka chcą jak najszybciej wymazać w pamięci koszmar z Żar. Idealną odpowiedzią na ostatnie wydarzenia byłoby zwycięstwo.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, iż nadchodząca konfrontacja w Lesznie pomiędzy GI Malepszy Futsal a M40.pl Poznań, to hit 9 kolejki II ligi. W zeszłorocznych rozgrywkach w hali Trapez padł remis. Jak będzie tym razem? Początek zawodów 10 stycznia o godzinie 18:30. Biletem wstępu jest program w cenie 5 zł. Dzieci i młodzież do lat 18 wejście bezpłatne. Dodajmy, iż transmisję LIVE z komentarzem przeprowadzi Telewizja Leszno. Relację tekstową na żywo będą mogli Państwo śledzić na portalu LeszczynskiSport.pl .

Łukasz Kaczmarek