Amatorskie granie w DąbczuJuż 26. kwietnia poznamy zwycięzców pierwszej edycji Grand Prix Dąbcza amatorów w tenisie stołowym. To właśnie tego dnia zostanie rozegrana trzecia, ostatnia impreza z cyklu.

Po dwóch turniejach w klasyfikacji generalnej w kategorii do 18 lat liderem jest Tomasz Mrozek z Hersztupowa, który dotychczas nie znalazł pogromcy. W grupie zawodników powyżej 18 lat prowadzi Patryk Bolewicz (Krzemieniewo), który o dwa "oczka" wyprzedza drugiego Bogusława Prałata (Nowa Wieś).

GP Dąbcza przeznaczone jest dla osób rekreacyjnie grających w ping ponga. W turnieju nie mogą startować zawodnicy posiadający licencję PZTS (dopuszcza się jednak udział w zawodach graczy z licencjami PZTS, którzy nie ukończyli 10 roku życia).

Organizatorzy imprezę podzielili na dwie kategorie wiekowe: do 18 lat i powyżej 18 lat. Pierwsza grupa zawodników rozpoczyna rywalizację o godzinie 14:00 (zapisy do 13:50 – wpisowe 5 zł), a kategoria dla starszych pasjonatów tenisa stołowego startuje o godzinie 17:00 (zapisy do 16:50 – wpisowe 10 zł).

Dla najlepszych zawodników poszczególnych turniejów organizatorzy przygotowali okolicznościowe puchary. Najlepsi gracze klasyfikacji generalnej otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

UWAGA – ZMIANA GODZINY:
– kategoria do lat 18 – początek godz. 14:00 (zapisy do 13:50 – wpisowe 5 zł)
– kategoria powyżej 18 lat – początek godz. 17:00 (zapisy do 16:50 – wpisowe 10 zł)