Adamczewski trzeci w Ostrowie



Wczoraj na torze w Ostrowie rozegrano kolejny turniej zaplecza kadry juniorów. W zawodach świetnie wypadł zawodnik Unii Leszno, Kamil Adamczewski, który zajął trzecią pozycję. Triumfował natomiast zielonogórzanin, Adam Strzelec.

Końcowa klasyfikacja:
1. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Kacper Gomólski (Tauron Azoty Tarnów) – 12 (3,1,3,2,3)
3. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) – 11 (1,3,3,1,3)
4. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 11 (2,3,2,3,1)
5. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,2,2,2,2)
6. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 11 (2,2,2,3,2)
7. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 9 (2,1,3,2,1)
8. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) – 7 (1,2,3,1,0)
9. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) – 6 (0,1,1,3,1)
10. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) -5 (t,3,d,w,2)
11. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno) – 5 (1,1,w,0,3)
12. Marcin Nowak (ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 4 (3,d,1,ns,ns)
13. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) – 4 (1,2,1,0,0)
14. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) – 3 (0,0,1,1,1)
15. Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) – 2 (w,0,0,0,2)
16. Hubert Łęgowik (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 2 (2,0,0,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (68,53) Gomólski, Łęgowik, Adamczewski, Przedpełski
2. (70,31) Strzelec, Malczewski, Dolny, Michalski (w)
3. (69,58) Czaja, Rogowski, Gała, Pieszczek (t)
4. (69,75) Nowak, Cyfer, Malitowski, Trzensiok
5. (69,78) Adamczewski, Dolny, Gała, Nowak (d/3)
6. (69,68) Strzelec, Czaja, Cyfer, Łęgowik
7. (70,35) Pieszczek, Malitowski, Przedpełski, Michalski
8. (70,56) Malczewski, Rogowski, Gomólski, Trzensiok
9. (70,78) Adamczewski, Strzelec, Trzensiok, Pieszczek (d/2)
10. (70,05) Malitowski, Rogowski, Dolny, Łęgowik
11. (71,03) Cyfer, Malczewski, Przedpełski, Gała (w)
12. (69,87) Gomólski, Czaja, Nowak, Michalski
13. (70,94) Rogowski, Cyfer, Adamczewski, Michalski
14. (71,06) Malczewski, Nowak (u/ns), Łęgowik (u/ns), Pieszczek (w)
15. (70,67) Przedpełski, Czaja, Trzensiok, Dolny
16. (69,72) Strzelec, Gomólski, Malitowski, Gała
17. (73,13) Adamczewski, Czaja, Malczewski, Malitowski
18. (73,49) Gała, Michalski, Trzensiok, Łęgowik (ns)
19. (71,90) Strzelec, Rogowski, Przedpełski, Nowak (ns)
20. (70,22) Gomólski, Pieszczek, Cyfer, Dolny

 Łukasz Kaczmarek