Adamczewski bez awansu



W sobotę na torze w Czerwonogradzie rozegrano półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, w których startował Kamil Adamczewski. Młody zawodnik Unii Leszno zajął w tych zawodach dopiero dziewiąte miejsce.

Wyniki:
1. Kacper Gomólski (Polska) – (3,3,3,3,3) 15 – awans
2. Kiriłł Cukanow (Ukraina) – (3,3,1,3,3) 13 – awans
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – (T,3,2,3,3) 11+3 – awans
4. Roland Benko (Węgry) – (3,3,2,2,1) 11+D – awans
5. Ondrej Smetana (Czechy) – (2,T,3,1,2) 8+3 – awans
6. Władimir Tiejgał (Ukraina) – (1,2,0,2,3) 8+2 – rezerwowy
7. Matic Ivacic (Słowenia) – (0,2,1,2,2) 7
8. Paweł Kondriatuk (Ukraina) – (1,2,2,0,2) 7
9. Kamil Adamczewski (Polska) – (3,W,3,W,D) 6
10. Zdenek Holub (Czechy) – (2,W,3,0,1) 6
11. Nicolas Vincentin (Włochy) – (2,1,W,3,W) 6
12. Dino Kovacic (Chorwacja) – (2,2,W,1,NS) 5
13. Jewgienij Krawczuk (Ukraina) – (1,1,2,0,1) 5
14. Ziga Radkovic (Słowenia) – (U,1,1,2,1) 5
15. Michele Castagna (Włochy) – (1,W,1,1,2) 5
16. Wadim Tarasienko (Rosja) – NS
17. Andriej Kudriaszow (Rosja) – NS

Bieg po biegu:
1. K. Cukanow, Z. Holub, J. Krawczuk, Z. Radkovic (U)
2. K. Adamczewski, D. Kovacic, W. Tiejgał, M. Ivacic
3. R. Benko, N. Vincentin, P. Kondriatuk, A. Lebiediew (T)
4. K. Gomólski, O. Smetana, M. Castagna, W. Tarasienko (NS)
5. K. Cukanow, D. Kovacic, N. Vincentin, W. Tarasienko (NS)
6. R. Benko, W. Tiejgał, Z. Radkovic, M. Castagna (W)
7. A. Lebiediew, M. Ivacic, J. Krawczuk, O. Smetana (T)
8. K. Gomólski, P. Kondriatuk, Z. Holub (W), K. Adamczewski (W)
9. K. Gomólski, A. Lebiediew, K. Cukanow, W. Tiejgał
10. O. Smetana, P. Kondriatuk, Z. Radkovic, D. Kovacic (W)
11. K. Adamczewski, J. Krawczuk, M. Castagna, N. Vincentin (W)
12. Z. Holub, R. Benko, M. Ivacic, W. Tarasienko (NS)
13. K. Cukanow, M. Ivacic, M. Castagna, P. Kondriatuk
14. A. Lebiediew, Z. Radkovic, K. Adamczewski (W), W. Tarasienko (NS)
15. K. Gomólski, R. Benko, D. Kovacic, J. Krawczuk
16. N. Vincentin, W. Tiejgał, O. Smetana, Z. Holub
17. K. Cukanow, O. Smetana, R. Benko, K. Adamczewski (D)
18. K. Gomólski, M. Ivacic, Z. Radkovic, N. Vincentin (W)
19. W. Tiejgał, P. Kondriatuk, J. Krawczuk, W. Tarasienko (NS)
20. D. Kovacic, A. Lebiediew, M. Castagna, Z. Holub

Bieg dodatkowy o piąte miejsce:
21. O. Smetana, W. Tiejgał

Bieg dodatkowy o trzecie miejsce:
22. A. Lebiediew, R. Benko (D)

Łukasz Kaczmarek