Pokazali, że można!

Zwyciestwo w ostatnim meczu sezonu odnieśli szczypiorniści Real Astromal Leszno. Gospodarze pokonali GOKiS Kąty Wrocławskie 22:19.

Pierwsze minuty to przysłowiowa bramka za bramkę, aż do stanu 4:4. Potem inicjatywę przejęli podopieczni Macieja Wieruckiego. Gospodarze grali bardzo skutecznie w obronie i konsekwentnie w ataku. W efekcie osiągnęli przewagę trzech goli. W końcówce pierwszej połowy sporo pracy wykonał bramkarz rywali, który uchronił swój zespół przed utratą bramek w kilku dość kluczowych sytuacjach. Do przerwy wynik brzmiał 12:10.

Chwilę po wznowieniu na tablicy mieliśmy już remis po 12. Potem prowadzenie objęli goście, ale wystarczyły dwie kontry i wynik znowu był korzystny dla leszczynian. Real Astromal Leszno nie pozwolił sobie wydrzeć zwycięstwa, ostatecznie pokonując GOKiS Kąty Wrocławskie w stosunku  22:19. Naszej drużynie należą się ogromne brawa, bo ten sezon nie należał do najłatwiejszych.