Z Wrześnią o szóste zwycięstwoRozgrywki piłkarskiej IV ligi nie zwalniają tempa. W najbliższy weekend odbędzie się 11 kolejka. W jednym z meczów, Stainer Polonia Leszno zmierzy się u siebie z Victorią Września.

To, że nasza drużyna w piłkę grać potrafi udowodniła niejednokrotnie. Solidny okres przygotowawczy, a także dokonane wzmocnienia procentują wynikami. Coraz częściej mówi się o awansie, ale na takowy jak wiemy trzeba zapracować dobrą postawą na boisku przez cały sezon.

W tabeli panuje niesamowity ścisk. Lidera LKS Gołuchów i ósmą w tej chwili Unię Swarzędz dzielą trzy punkty. Nadchodzące spotkania mogą zatem sprawić, iż dojdzie do przetasowań. Potyczka leszczynian z wrześnianami zapowiada się niezwykle ciekawie. Nasi goście prezentują bowiem równie wysoką formę, co biało-czerwoni. Z 20 punktami zajmują trzecie miejsce. Podopieczni Jędrzeja Kędziory mają o jedno oczko mniej i plasują się na siódmej pozycji. Nie da się ukryć, że to będzie to najtrudniejszy jak dotąd rywal, który zawita do Leszna z chęcią podtrzymania zwycięskiej serii.

Do tej pory Stainer Polonia w domu pomyliła się tylko raz, a było to w starciu z Kotwicą Kórnik, kiedy padł remis 2:2. Pozostałe mecze przy Strzeleckiej nasz zespół wygrywał. Czy i tym razem przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Przekonamy się w nadchodzącą sobotę. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 12:00.