Z II Ligi do Futsal EkstraklasyZnamy już pełną kadrę bramkarzy GI Malepszy Futsal Leszno na sezon 2019/2020. W ekipie prowadzonej przez Tomasza Trznadla pojawiły się dwa nowe nazwiska.

Przypomnijmy, iż na zmianę barw klubowych zdecydował się Łukasz Błaszczyk, który był liderem tej formacji. Jak się okazuje barw GI Malepszy Futsal Leszno nie przywdzieje również Filip Twardowski. W piątek kontrakt z klubem podpisał bowiem Krzysztof Bartkowiak, który do Leszna przenosi się z drugoligowego Grupa CRB Mrówka Mosina. Ciekawostką jest fakt, iż właśnie w tej ekipie występują byli gracze biało-czerwonych: bracia Pieczyńscy oraz Daniel Lebiedziński.

W GI Malepszy Futsal Leszno mamy zatem dwóch nowych bramkarzy. Oprócz wspomnianego Krzysztofa Bartkowiaka, kilka dni temu do zespołu dołączył doświadczony Michał Długosz. Formację bramkarską uzupełnia Bartosz Wojtyniak, który dla Leszna gra już od kilku sezonów. Kadra na nadchodzący sezon jest już prawie kompletna. W najbliższy wtorek, podczas konferencji prasowej działacze przedstawią ostatniego zawodnika.