Wyrównać rachunkiBardzo szybko okazję do rewanżu za porażkę w Pucharze Polski będą mieli szczypiorniści Realu Astromal, którzy w sobotę zmierzą się ponownie z Olimpem Grodków, tyle że na własnym boisku.

Los tak chciał, że leszczynianie w przeciągu czterech dni zagrają dwa mecze i to z tym samym przeciwnikiem. W tygodniu przegrali z grodkowianami i zakończyli pucharową, niezwykle krótką przygodę.

Każda porażka jest dla naszej drużyny potężnym ciosem i z pewnością nie ułatwia zadania w rywalizacji. Choć podopieczni Macieja Wieruckiego starają się o przełamanie, to takowego od trzeciej kolejki, kiedy to miało miejsce pierwsze i ostatnie zwycięstwo, nie widać. Presja nad klubem, który jeszcze w poprzednim sezonie bił się o czołowe lokaty, wzrasta z meczu na mecz. Czy na koniec rundy uda się wreszcie triumfować?

Olimp to team będący w zasięgu naszej ekipy. Do tej pory zgromadził 12 punktów i plasuje się na dziewiątej pozycji. Niestety, Real Astromal zatracił atut w postaci swojego parkietu. W hali Trzynastka wygrywały już zespoły z niższej półki. Pora jednak to zmienić i miejmy nadzieję, że do tej zmiany dojdzie teraz na półmetku rozgrywek. W innym przypadku widmo spadku zajrzy w oczy nieco głębiej.

Zapraszamy w imieniu organizatorów na to kolejne arcyważne spotkanie. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.