Wygrana na koniec przygotowań

Zwycięstwem przygotowania do rundy wiosennej zakończyli piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół na murawie stadionu im. Alfreda Smoczyka pokonał Pogoń Śmigiel 2:0.

W czterech poprzednich spotkaniach leszczynianom nie udało się odnieść zwycięstwa. Tym razem nasz zespół sprawdził się na tle teoretycznie słabszego przeciwnika. Faworyzowani czwartoligowcy z Leszna nie zawiedli. Prowadzenie gospodarzom w 13 minucie dał niezawodny Artur Krawczyk. Wynik na 2:0 dziesięć minut przed końcem spotkania ustalił Damian Nowak.

Podopieczni Jędrzeja Kędziory rundę wiosenną zainaugurują już w najbliższą sobotę. Przed własną publicznością nasz zespół podejmować będzie Farmutil Orkan Śmiłowo. Dla Stainer Polonii będzie to doskonała okazja do rewanżu za pierwsze spotkanie obu zespołów, które zakończyło się porażką biało-czerwonych 0:2.