Wszystko albo nicO obronę twierdzy Trzynastka powalczą w nadchodzącą sobotę szczypiorniści Realu Astromal. Leszczynianie zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek, Olimpem Grodków.

Pomimo debiutanckiego sezonu w I lidze, rywal prezentuje się rewelacyjnie. Obecnie, klub z Opolszczyzny z dorobkiem 11 punktów plasuje się na czwartej pozycji. Szczególnie dobrze zespół radzi sobie na swoim terenie. Nieco gorzej wiedzie mu się w delegacjach, ale i w takich potrafił wygrywać, a stało się to dwie kolejki temu w Zielonej Górze. Tym razem o zwycięstwo tak łatwo nie będzie, bo Olimp musi stawić czoła ekipie, mającej jeden z najdłuższych stażów na zapleczu.

Real Astromal ma za sobą wyjazdowy mecz z faworytem do awansu, a mianowicie Olimpią Medex Piekary. Przez ponad 3/4 spotkania prowadził, by ostatecznie ulec faworyzowanemu przeciwnikowi dwiema bramkami 22:24. – Nie mogę przeżyć, że się nie udało. Było tak blisko – mówił po porażce na Śląsku, trener Maciej Wierucki. Za nami tydzień od pechowej przeprawy, a więc czasu na przemyślenia było sporo. Najbliższe starcie z Grodkowem to doskonała okazja do rehabilitacji przed własną publicznością. Nie da się ukryć, że celem gospodarzy tej potyczki będą trzy oczka.

Czy nasza drużyna zadba o poprawę nastrojów swoich i kibiców? O tym dowiemy się wkrótce. Początek zawodów w Trzynastce zaplanowano na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Agencja reklamowa Leszno