W Przybyszewie Real 64-sto wziął wszystko

Przybyszewo było kolejną miejscowością, w której zagościł cykl Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Rywalizację w pełni zdominowali kolarze Real 64-sto Leszno.

Bazą III MTB Maratonu o Puchar Stowarzyszenia Sportowego Pozytywnie Zakręceni była Sala Bankietowa Specjał w Przybyszewie. Właśnie tam zlokalizowana została start i meta dystansów Mega oraz Mini. Trasa nie miała większych podjazdów, ale płaski profil wcale nie sprawił, że było łatwiej. Zróżnicowana nawierzchnia, mnóstwo trawy, korzeni, kamieni i kurzu sprawiły, że kłopoty mieli nawet bardziej doświadczeni kolarze.

Całe podium dystansu Mega należało do zawodników Real 64-sto. Na tym najwyższym stopniu stanął Bartosz Wujczak, a kolejne miejsca zajęli Michał Stachowski i Mariusz Chyła. Z dłuższą trasą zmagało się zaledwie 15 uczestników, co potwierdza fakt, iż coraz częściej kolarze wybierają krótsze, ale intensywniejsze dystanse.

Jeszcze większa dominację Real 64-sto Leszno obserwowaliśmy na trasie Mini. Tam cykliści reprezentujący ten klub zajęli czołowe pięć pozycji. Kolejny triumf zaliczył Wojciech Mizuro, który wyprzedził Emiliana Pajzerta i Piotra Krysmana.

Szczegołowe wyniki z podziałem na kategorie dostępne są TUTAJ.