W poszukiwaniu kompletu punktówO pierwsze zwycięstwo na wiosnę postarają się w nadchodzącą sobotę piłkarze Stainer Polonii. Do Leszna zawita okupująca dolne rejony tabeli Pinsel-Peter Krobianka Krobia.

Początek rundy rewanżowej dla biało-czerwonych nie jest zbyt udany. Na starcie przegrali u siebie z Farmutilem Orkanem Śmiłowo natomiast przed tygodniem wyszarpali remis w doliczonym czasie gry w Kępnie. Więcej powodów do zmartwień ma przeciwnik, który wysoko przegrał dwa pierwsze mecze. Najpierw lepsi od Krobianki okazali się kępnianie, a następnie Centra Ostrów Wlkp.

Wydaje się, że spotkanie z Krobią to doskonała szansa na zdobycie kompletu punktów dla naszego zespołu. Beniaminek zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w lidze i heroicznie broni się przed spadkiem. Jakakolwiek zdobycz w starciu z plasującą się na dziewiątej pozycji Stainer Polonią będzie zatem sukcesem dla lokalnego klubu.

Co ciekawe, w jesiennej potyczce pomiędzy tymi drużynami, Krobianka dość niespodziewanie wygrała 1:0 po bramce byłego Polonisty, Jakuba Borowczyka. Podopieczni Jędrzeja Kędziory, których celem jest walka o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu, chcą zrewanżować się i zgarnąć pełną pulę, jak na faworyta przystało.

Początek zawodów na stadionie lekkoatletycznym zaplanowano na godzinę 13:00. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy.