W oczekiwaniu na przełamanieSześć kolejek i tylko jedno zwycięstwo. Bardzo przeciętnie w nowy sezon weszli szczypiorniści Real Astromal Leszno. Najbliższa sobota będzie kolejną szansą na przełamanie.

Do hali Trzynastka zawita Olimpia Medex Piekary Śląskie. To ekipa, która w bieżącej kampanii również nie błyszczy. Aktualnie ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, a w ostatniej kolejce pechowo przegrała z PKM Zachód AZS Uniwersytetem Zielonogórskim, tracąc bramkę w ostatniej sekundzie spotkania. Olimpia również potrzebuje punktów, a to oznacza, że do Leszna zawita podrażniona i z chęcią odniesienia kolejnego ligowego triumfu.

Gospodarze bo bardzo słabym początku sezonu zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu we Wrocławiu podopieczni Macieja Wieruckiego zagrali całkiem niezły mecz i byli o krok od zwycięstwa. Niestety punkty znowu zabrał rywal i będzie ich trzeba szukać w kolejnych pojedynkach. Mimo ciągłych problemów z kontuzjami leszczynianie zapowiadają walkę o pełną pulę. Niedzielny mecz Real Astromal LesznoOlimpia Medex Piekary Śląskie zaplanowano na godzinę 18:00. Wszystkich fanów szczypiorniaka zapraszamy do hali Trzynastka.