W Bodzyniewie nie tylko szosąBodzyniewo w sobotę gościło kolarzy szosowych, a dzień później do miejscowości zawitali fani kolarstwa górskiego. Właśnie tam odbyła się 9. runda cyklu Solid MTB.

Bezapelacyjnie najlepszy na koronnym dystansie 65 kilometrów okazał się Bartłomiej Oleszczuk. Reprezentant Rybczyński-Bikes Remmers TP-Link Team aż o 3 minuty wyprzedził Przemysława Rozwalkę ze StrefaSportu.pl MW Invest i Mateusza Mroza z Mróz Rowery Team.

Na dystans Mini składały się 34 kilometry. W tym przypadku na metę wpadło trzech zawodników, wśród których najszybciej finiszował Bartosz Wujczak z Real 64-sto Leszno przed Hubertem Spławskim i Krzysztofem Orlikiem (obaj Agrochest Team).

Najkrótszy dystans liczył 25 kilometrów. Triumfował Przemysław Mikołajczyk z Agrochest Team. Kolejne miejsca na podium zajęli: Bogdan Makuchowski z Bike Atelier eObuwie.pl Urbex Maximus Team i Błażej Kurtowski ze StrefaSportu.pl MW Invest.

Szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie dostępne są TUTAJ. Ostatnia, dziesiąta runda cyklu Solid MTB odbędzie się 15 września w Sławie.

Agencja reklamowa Leszno