Uratowali punkt w doliczonym czasie gry

Szczęśliwym podziałem punktów zakończyło się drugie spotkanie w rundzie wiosennej leszczyńskich piłkarzy. Stainer Polonia zremisowała na wyjeździe z Polonią Kępno 2:2.

Biało-czerwoni wybrali się do Kępna bez kilku podstawowych zawodników. Zabrakło m.in. Artura Krawczyka i Jakuba Reraka. Pomimo osłabienia, udało się zapunktować na trudnym terenie.

Mecz rozpoczął się dla gości wyśmienicie. W 20 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Glapiak i mieliśmy 1:0. Prowadzenie utrzymało się aż do przerwy. Niestety, na początku drugiej połowy do wyrównania doprowadził Łukasz Walczak, a następnie w 76 minucie sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy, którą na gola zamienił Jakub Górecki i było 2:1 dla kępnian. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę remisu 2:2 zdobył Karol Smoła.

Za tydzień nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z Pinsel-Peter Krobianką Krobia.