Trzeci sparing, druga porażka

Tak dobrze jak w meczu z rezerwami Zagłębia Lubin nie zaprezentowali się w sobotnie popołudnie piłkarze Stainer Polonii. Leszczynianie przegrali w Jarocinie z tamtejszą Jarotą 1:4.

W pierwszej połowie gospodarze mieli większą inicjatywę. Dłużej utrzymywali się przy piłce i kreowali sytuacje. Swoją przewagę III-ligowiec udokumentował w 25 minucie, kiedy to wynik otworzył Krzysztof Bartoszak. Ten sam zawodnik po 120 sekundach podwyższył prowadzenie. Do przerwy mieliśmy 2:0.

Po zmianie stron, goście zagrali trochę odważniej. W 60 minucie, po rzucie rożnym na listę strzelców wpisał się Łukasz Bugzel. W końcowych fragmentach sparingu, Jarota przypieczętowała zwycięstwo, dwukrotnie trafiając do siatki i zwyciężając 4:1.