Trapez będzie biało-czerwonyW najbliższą niedzielę na własną halę powróci GI Malepszy Futsal Leszno. Pojedynek z Team Lębork odbędzie się w ramach Święta Niepodległości, a spotkaniu towarzyszyć będzie specjalna oprawa.

Organizatorzy przygotowali efektowną, biało-czerwoną oprawę. Nie zabraknie hymnu narodowego, a w przerwie na parkiet wybiegną dzieci z Orli Jutrosin i Lecha Poznań FA Rawicz, które wcześniej eskortować będą zawodników obu ekip do prezentacji.

Team Lębork to rywal z górnej półki. Obecnie sąsiad z tabeli 1. Polskiej Ligi Futsalu. W dotychczasowych sześciu pojedynkach lęborczanie zgromadzili 10 punktów. W ostatniej kolejce przegrali z liderem z Lubawy 1:3. Wyróżniającymi się postaciami tej drużyny są reprezentanci Polski w beach soccerze: Dominik Depta i Paweł Friszkemut. W ten pierwszy, z dorobkiem 10 goli przewodzi w klasyfikacji strzelców rozgrywek.

Oczko wyżej w ligowej tabeli plasuje się GI Malepszy Futsal Leszno. Podopieczni Tomasza Trznadla o punkty grali tylko czterokrotnie, a ich bilans to 3-1-0. W debiutanckim sezonie na zapleczu Futsal Ekstraklasy dwukrotnie przegrali z Team Lębork i w niedzielę będą mieli coś do udowodnienia. Biorąc pod uwagę powyższe fakty, szykuje się nam niezwykle ciekawe widowisko. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Spodziewana jest wysoka frekwencja, zatem kibiców zapraszamy na halę nieco wcześniej.

Agencja reklamowa Leszno