Tak trzymaćW sobotę od godziny 14 w Zaborowie o przedłużenie zwycięskiej serii gier powalczą piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół podejmować będzie Wartę Międzychód.

Goście z Międzychodu w tegorocznych rozgrywkach grają ze zmiennym szczęściem. Zwycięstwa mieszają się z remisami i porażkami. Ta najbardziej dotkliwa przyszła w Swarzędzu w pojedynku z tamtejszą Unią, która zwyciężyła 4:1. Porażkę z trzeciej serii gier podopieczni Arkadiusza Adacha powetowali sobie w pojedynku z Farmutilem Orkanem Śmiłowo wygrywając 4:1. Ogólny bilans czterech wygranych, czterech porażek i i dwóch remisów wystarcza na ten moment na zajęcie 9 miejsca w ligowej tabeli.

Na fali wznoszącej znajduje się Stainer Polonia Leszno. Nasz zespół potwierdził dobrą formę w Pucharze Polski na szczeblu OZPN Leszno wygrywając ze Spartą Miejska Górka 2:1. Do tego dorzucić należy ligowe zwycięstwa z LKS-em Gołuchów i Lubuszaninem Trzcianką co daje całkiem ładną serię. Optymistycznie wyglądają również statystyki napastników Stainer Polonii. Cztery trafienia w lidze na swoim koncie zapisał dotychczas Łukasz Glapiak. W pucharowej rywalizacji rozstrzelał się wracający po kontuzji Artur Krawczyk. Do tego solidnie w ofensywie prezentuje się Damian Nowak.

Sobotnia konfrontacja będzie zatem doskonałą okazją do kolejnego skoku w stronę środka tabeli. Zwłaszcza, że do dziesiątego miejsca zajmowanego obecnie przez LKS Gołuchów leszczynianie tracą zaledwie trzy punkty. O tym czy kolejna wygrana padnie łupem ekipy Jędrzeja Kędziory przekonamy się już w sobotę. Początek spotkania, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy zaplanowano na godzinę 14.