Sprawdź się w grze survivalowejChcesz sprawdzić się w niecodziennych konkurencjach, przetestować swoją sprawność lub po prostu świetnie się bawić? Zgłoś się do udziału w grze terenowej Leszczyński survival. Odbędzie się 16 września podczas Festynu Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie.

Gra organizowana jest przez Stowarzyszenie Survival Team Leszno w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno. Odbędzie się na terenie wokół stadionu żużlowego oraz w parku linowym i pobliskich uliczkach. W grze mogą wystartować drużyny liczące po 6 osób. W każdej musi być minimum jedna osoba powyżej 18-roku życia. Możliwy jest także start indywidualny. Konkurencje, które przygotowano dla uczestników są bardzo ciekawe. To między innymi rozpalanie ogniska przy pomocy krzesiwa, rozkładanie namiotu na czas, składanie spadochronu na czas, przeciąganie samochodu BMW i transport rannego.

Zgłoszenia drużyn dokonywane są drogą mailową na adres: stowarzyszeniestl@stowarzyszeniestl.pl lub lasecki3@gmail.com oraz telefonicznie pod numerami telefonów 661-217-842 lub 605-868-808. Zgłaszać można się do 15 września.

strony internetowe leszno