Rozwalka, Wujczak i Makuchowski triumfują

SONY DSC

Kolejna runda cyklu Solid MTB odbyła się w Bodzyniewie koło Śremu. Kolarze rywalizowali na trzech dystansach, a triumfatorami zostali: Przemysław Rozwalka, Bartosz Wujczak i Bogdan Makuchowski.

Najdłuższy dystans Giga liczył sobie około 60 kilometrów. Zwycięzca pokonał go w czasie 2 godzin, 23 minut i 59 sekund. Przemysław Rozwalka reprezentujący StrefaSportu.pl MW Invest o ponad minutę wyprzedził Marcina Urbaniaka z Colex Racing Team i o prawie 5 minut Michała Stachowskiego z Real 64-sto Leszno.

41-kilometrowy dystans Mega najszybciej pokonał Bartosz Wujczak. Kolarz Real 64-sto okazał się o zaledwie 2 sekundy lepszy od drugiego Mariusza Czarnoty z Volkswagen Samochody Użytkowe. Na trzecim stopniu podium stanął Mateusz Mróz, reprezentujący Convert MrozRowery Team.

Na dystansie Mini (23 km) na metę wpadła siedmioosobowa grupa. Wśród nich najszybszy okazał się zawodnik Bike Atelier Maximus Urbex Team, Bogdan Makuchowski. Drugi linię mety minął Maciej Połatyński – GTS PhytoPhorm Kleka, a trzeci Grzegorz Podgórski z FSD Sport.