Pracowity weekend karateków

Miniony weekend był bardzo pracowity dla reprezentantów klubu Karate Shinto Leszno. Rozpoczęło się sobotnią rywalizacją w Środzie Wielkopolskiej, podczas Wielkopolskiego Turnieju Dragon Cup.

Podczas sobotnich zmagań Kamil Szalewski triumfował w konkurencji kumite indywidualnym seniorów, w kategorii +83 kg.

Natomiast w niedzielę przedstawiciele klubu startowali w XVI Grand Prix Pomorza i Kujaw Central Open, w którym wzięło udział ponad 800 zawodników z czterech krajów.

Natan Olichwer wywalczył trzecie miejsce w kata chłopców 8 years oraz trzecie miejsce w kumite chłopców U10 -30 kg, przegrywając o wejście do finału z reprezentantem Rosji. Vanessa Olichwer nie wywalczyła krążka, ale zajęła dobre, siódme miejsce w kumite dziewcząt U14 – 40 kg, co z pewnością zasługuje na słowa pochwały.