Powrócić na zwycięską ścieżkęPrzed Fogo Unią ostatni domowy mecz fazy zasadniczej PGE Ekstraligi. W piątek leszczynianie zmierzą się na swoim torze z Get Well Toruń.

Drużyny podchodzą do spotkania w kompletnie odmiennych nastrojach. Byki udział w play-off zapewniły sobie dawno temu. W tym momencie walczą o utrzymanie pozycji lidera i oczekują na rywala, z którym przyjdzie im się konfrontować w półfinale. Z kolei ekipę Aniołów możemy porównać do tonącego statku, ponieważ są coraz bliżej spadku i tylko cud może ich uratować przed klęską, bo na pewno za takowe uznamy ich pożegnanie najwyższą klasą rozgrywkową.

Zdecydowanym faworytem potyczki są biało-niebiescy i nie zmienia tego nawet pierwsza w sezonie porażka, jaka przytrafiła się im w Gorzowie. Tym bardziej, może być to bodziec do lepszej jazdy przed własną publicznością. Bardzo możliwe, iż podrażnieni ostatnią wpadką, wytoczą najcięższe działa. Przerwanie imponującej serii zwycięstw zazwyczaj wydobywa z zespołu jeszcze większe pokłady energii i dodaje adrenaliny. Wydaje się zatem, że przeciwnik trafił najgorzej, jak mógł.

Choć goście mają w szeregach wiele nazwisk, jak chociażby Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, czy bracie Chris i Jack Holderowie, to jako team nie stanowią monolitu. Mizerny wynik pociągnął za sobą kiepską atmosferę. O tą nie muszą się martwić w Lesznie. Piotr Baron zbudował drużynę przez wielkie “D” z nieocenionym “team spirit”. W odróżnieniu od klubu z Grodu Kopernika liderzy nie zawodzą, a ewentualne luki łatają niesamowici juniorzy.

Nie da się ukryć, że każdy inny rezultat, niż zwycięstwo gospodarzy będzie sensacją. Wszak “Smok” to twierdza, która pozostaje niezdobyta od sierpnia 2017 roku, co tylko pokazuje, jak dobrze u siebie czuje się aktualny Mistrz Polski. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 20:30.

Awizowane składy:

Get Well Toruń:
1. Niels Kristian Iversen
2. Rune Holta
3. Chris Holder
4. Norbert Kościuch
5. Jason Doyle
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Maksymilian Bogdanowicz

Fogo Unia Leszno:
9. Emil Sajfutdinow
10. Brady Kurtz
11. Jarosław Hampel
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Bartosz Smektała
15. Dominik Kubera

1. ZAKUP BILETÓW:

Sprzedaż biletów prowadzona będzie w Galerii Leszno i kasach przy stadionie oraz za pośrednictwem INTERNETU:

• w oficjalnym sklepie Unii w Galerii Leszno
• aplikacja mobilna Unii Leszno 

• w kasach biletowych w piątek:
– kasy od ul 17 Stycznia- czynne od godz. 16:30
– kasy od ul. Strzeleckiej – czynne od godz. 16:30

• za pośrednictwem Internetu na stronie internetowej: http://www.bilety.ksul.pl

KARNETOWCY wchodzą na mecz po odbiciu ważnego KARNETU 2019 na czytniku przy bramie

PROGRAM ZAWODÓW: 10zł (sprzedaż w kasach w dniu zawodów)

SEKTOR RODZINNY przysługuje dzieciom w wieku do ukończenia Gimnazjum (czyli bilet Dziecięcy i Szkolny!) wraz z osobą dorosłą lub 2+6 (dwie osoby dorosłe: kobieta i mężczyzna). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z SEKTORA RODZINNEGO


2. STADION i 
ORGANIZACJA RUCHU (PARKINGI)

• Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 18:30.

• Od godz. 18:30 ulica 17-ego Stycznia (odcinek od kas biletowych do ul. Prusa) zostanie przemianowana na ulicę jednokierunkową z możliwością parkowania skośnego po jednej stronie jezdni (wjazd możliwy będzie tylko od ul. Grunwaldzkiej).

• Na placu przy ul. 17-ego Stycznia będzie zorganizowany parking płatny w cenie 10 zł.

• Na ulicy Strzeleckiej będzie możliwość parkowania wzdłuż prawej strony, ul. Strzeleckiej będzie jednokierunkowa do ul. Saperskiej – wyjazd po meczu w stronę ul. Lipowej

• PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY PRZYJAZD NA MECZ, PONIEWAŻ W MIEŚCIE JEST REMONTOWANYCH KILKA ODCINKÓW ULIC!!!

INFORMACJA DLA KIBICÓW Z TORUŃ: http://unia.leszno.pl/ksul2017/2019/08/06/informacje-dla-kibicow-z-torunia/

 

3. ATRAKCJE