Pokonać outsideraKibice męskiego basketu wciąż czekają na pierwsze w tym roku zwycięstwo Timeout Polonii Leszno. W piątek do hali Trapez zawita ostatni zespół rozgrywek. Czy wreszcie uda się pokonać rywali?

Energa Kotwica Kołobrzeg to czerwona latarnia bieżących zmagań w 1 lidze. Koszykarze znad morza mają na swoim koncie zaledwie cztery zwycięstwa. Ostatnie odnieśli w minioną sobotę, pokonując na własnym parkiecie Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Prym w tym spotkaniu wiedli Patryk Przyborowski i Bartosz Wróbel, którzy zdobyli dla swojej drużyny łącznie aż 38 punktów. Ten drugi wręcz błyszczał skutecznością zza linii 6 metrów i 75 centymetrów.

W niewiele lepszej sytuacji są leszczynianie, którzy w tym roku jeszcze nie wygrali. Piątkowe starcie jest meczem, który trzeba zgarnąć pełną pulę. Biało-czerwoni chcąc nadal liczyć się w rywalizacji nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Dodajmy, iż początek meczu Timeout Polonia LesznoEnerga Kotwica Kołobrzeg zaplanowano na godzinę 18:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.