Piotr Pietruszko: Wynik powinien być wyższy

SONY DSC


Fantastyczny debiut przed własną publicznością zaliczył Piotr Pietruszko. Nowy nabytek GI Malepszy Futsal Leszno strzelił dla swojego zespołu dwie bramki i był jednym z głównych ojców sobotniego triumfu nad Mieszkiem Gniezno.

Przede wszystkim cieszymy się, że udało się nam zdobyć te pierwsze punkty w pierwszej lidze. Wynik okazały i na pewno było to ciekawe spotkanie dla kibiców. Choć wydaje mi się, że wynik powinien być wyższy. Na strzelanie bramek mieliśmy mnóstwo okazji. Nasza skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Myślę jednak, że z każdym kolejnym spotkaniem, ogranie w lidze będzie przynosiło coraz lepsze rezultaty – podsumował Piotr Pietruszko.

Zawodnik ostatnie lata spędził na parkietach Futsal Ekstraklasy. Pietruszko uważa, że różnica w poziomie rozgrywek jest znaczna. – Z mojej perspektywy wydaje mi się, że różnica jest. Aczkolwiek trudno oceniać to po trzech spotkaniach. Po kilku najbliższych kolejkach będę mógł ocenić poziom tej ligi. Natomiast na pewno jest wysoki. Organizacyjnie i piłkarsko. Pokazały to te dwa pierwsze mecze, w których nie zdobyliśmy punktów – ocenił futsalista.

W sobotę w hali Trapez pojawiła się grupa kibiców z Głogowa, głośno dopingując leszczyńską ekipę na czele z Piotrem Pietruszko. – To była rodzina i przyjaciele. Starają się być na wszystkich meczach, w których biorę udział. Kiedyś byli w Głogowie, a teraz są w Lesznie. Mam nadzieję, że będą wspierali nas jako drużynę i oby tylko wyniki za tym poszły – zakończył z uśmiechem.

 

 

 

 

strony internetowe leszno