Pierwsze koty za płoty

SONY DSC

Pierwszy sparing mają za sobą leszczyńscy szczypiorniści. W sobotę, Real Astromal przegrał na wyjeździe z MKS Kalisz, dość wyraźnie, 19:29.

Test-mecz został rozegrany w systemie trzy razy po 20 minut. Już w pierwszej tercji, gospodarze udowodnili swoją wyższość, wygrywając ją 10:4. W drugiej, obraz gry nie uległ zmianie. Kaliszanie dominowali i powiększyli przewagę do jedenastu bramek. Bardziej wyrównany przebieg miała ostatnia część. W niej, leszczynianie okazali się minimalnie lepsi, lecz w całym spotkaniu kontrolnym, bezproblemowe zwycięstwo odniósł MKS.

Kolejny sprawdzian w ramach przygotowań do nowego sezonu, czeka podopiecznych Macieja Wieruckiego i Ryszarda Kmiecika 19 sierpnia. Drużyna wybierze się do Poznania na Turniej im. Jerzego Kuleczki.