Pewna wygrana w Kole

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli leszczyńscy piłkarze. Stainer Polonia pewnie pokonała na wyjeździe Olimpię Koło 4:0.

Mecz rozpoczął się w najlepszy z możliwych sposobów dla gości. Już w 13 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Wiśniewski. Chwilę potem prowadzenie na 2:0 podwyższył Karol Smoła. Taki wynik utrzymał się aż do przerwy. Początek drugiej połowy to dwa mocne uderzenia naszego zespołu. W 46 minucie do siatki trafił Wojciech Bzdęga, a następnie to samo uczynił Eryk Moryson. Po tych ciosach, rywal już się nie podniósł i ostatecznie biało-czerwoni wygrali 4:0.

W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę 31 sierpnia, podopieczni Jędrzeja Kędziory zmierzą się u siebie z Ostrovią Ostrów Wlkp.