Ostatni Solid Road dla Rozwalki

SONY DSC


W Bodzyniewie koło Śremu odbyła się trzecia, ostatnia runda cyklu Solid Road. Najszybszy okazał się Przemysław Rozwalka ze StrefaSportu.pl MW Invest.

Podobnie, jak na poprzednich wyścigach kolarze rywalizowali na rundach. Tym razem każda z nich miała 20,5 kilometra. Cztery rundy złożyły się na łączny dystans 82 kilometrów. Peleton przejechał przez następujące miejscowości:  Bodzyniewo – Międzychód – Gawrony – Pełczyn- Nochówko – Kadzewo- Mórka – Mełpin – Kadzewo. Czołówka pokonała ten dystans w rewelacyjnym czasie niespełna 2 godzin, co dało średnią prawie 42 km/h.

Jako pierwsza na linię mety wpadła dwójka: Przemysław RozwalkaKarol Piekarski (FTI Racing Team). Ostatecznie minimalnie lepszy okazał się ten pierwszy. Na trzecim stopniu podium stanął klubowy kolega zwycięzcy Damian Miela, który okazał się najszybszy, finiszując ze sporej grupy zawodników. W rywalizacji wzięła udział ponad setka kolarzy.

Szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie dostępne są TUTAJ. Przypomnijmy, iż cykl Solid Road składał się z trzech wyścigów. Wcześniejsze odbyły się w Krzywiniu i Gostyniu.

Agencja reklamowa Leszno