Oleszczuk najlepszy na koronnym dystansieBartłomiej Oleszczuk reprezentujący Rybczyński Bikes Remmers TP-link Team triumfował na koronnym dystansie Solid MTB w Gostyniu.

Gostyńska runda jest nową w cyklu Solid MTB. Miasto kolarzy gościło przez cały weekend. Dzień wcześniej odbyła się bowiem rywalizacja szosowa. W niej najlepszy okazał się Przemysław Rozwalka. Zawodnik StrefaSportu.pl MW Invest startował dzień po dniu, a w niedzielę uplasował się na piątej pozycji. Bartomiej Oleszczuk wykorzystał słabszy dzień rywali i zwyciężył z miażdżącą przewagą 5 minut. Drugi na mecie zameldował się Paweł Wasiński (StrefaSportu.pl MW Invest), a trzeci Mateusz Mróz (Mróz Rowery Team). Najdłuższy dystans Giga liczył 65 kilometrów.

34 kilometry mieli do przejechania kolarze rywalizujący na dystansie Mega. Tutaj triumfował Wojciech Polcyn, przed Radosławem Lonką (VW Samochody Użytkowe MTB Team) i Mariuszem Chyłą (Real 64-sto Leszno). W rywalizacji Mini (25 km) triumfatorem okazał się Michał Kaźmierczak z Real 64-sto, który o minutę pokonał Bartosza Bejma z Bejm Team i o prawie 4 minuty Bogdana Makuchowskiego z Bike Atelier eObuwie Urbex Maximus Team.

Szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie można zobaczyć TUTAJ.

Agencja reklamowa Leszno