Nocne pływanie w Lesznie28 kwietnia o godzinie 22:00 na basenie Akwawit odbędzie się nietuzinkowa impreza pływacka pod nazwą Akwawit Swim Night. Zawody pływackie w formacie 50x50m to nowa formuła aktywności w wodzie nie tylko dla pływaków, zawodników PRO, ale również dla amatorów pływania.

Korzyści z udziału w takich zawodach pływackich, to przede wszystkim udział w nietuzinkowym i  oryginalnym dystansie. Pływanie pięćdziesiątek wszyscy mają we krwi, ale przy mocnej adrenalinie na zawodach, czasy mogą być o setne sekund lepsze. Przepłynięcie takiego dystansu spowoduje, że nasza wydolność wzrośnie i będziemy mocniejsi.

Na każdym torze zawodnicy dobrani są według czasów, które osiągają na treningu, dlatego na torze panuje porządek i spokój. Nocne pływanie, to efekty specjalne oraz niesamowita atmosfera. Inne oświetlenie hali,  doping kibiców, muzyka motywująca, rozstawione podium i czekające nagrody! Nowatorski pomysł i  nowe ściganie, to też wyniki organizacyjne i zawodników mogą być różne, ale trzeba pamiętać, że sukces leży w działaniu.

Organizatorami spotkania są Sławomir Stańczak i pływalnia Akwawit.