Nie stracić kontaktu z czołówkąW najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie podopieczni Jędrzeja Kędziory podejmą Kotwicę Kórnik.

Po ciężkim spotkaniu w zeszłym tygodniu i wyjazdowym remisie, piłkarze Stainer Polonii są zmotywowani, aby wygrać trzecie spotkanie przed własną publicznością. Rywalem naszej ekipy będzie zespól z Kórnika. Goście to ekipa, która w ostatnich trzech meczach nie zaznała goryczy porażki, a w minionej kolejce dość niespodziewanie pokonała na własnym obiekcie faworyzowaną Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:2.

Zdaje się jednak, że nasi sobotni rywale mają kłopoty w obronie. Tracą bowiem mnóstwo bramek. Gospodarze z pewnością postarają się wykorzystać niefrasobliwość rywali i powalczyć o komplet punktów. Tym bardziej, że ewentualna ich strata mogłaby sprawić, że biało-czerwoni stracą nieco kontakt z czołówką tabeli. W tym momencie bezkonkurencyjny  jest LKS Gołuchów. W “grupie pościgowej” znajdują się Poloniści, którzy plasują się na piątym miejscu. Dodajmy, iż początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.