Nie spuszczają z tonuDrugi raz z rzędu ostre strzelanie urządzili sobie gracze GI Malepszy Futsal Leszno. Leszczynianie w najbliższy weekend pauzują i chcąc pozostać w rytmie meczowym rozegrali w hali Trapez sparing z M40.pl Poznań.

GI Malepszy Futsal Leszno ma za sobą jeden, ale jakże imponujący mecz ligowy. W ostatnią niedzielę rozgromili na wyjeździe Vamos Gdańsk 8:0. Ostre strzelanie urządzili sobie również w piątek. Do Leszna zawitał drugoligowiec i nikt nie spodziewał się niespodzianki, ale wymiar zwycięstwa znowu zaskoczył.

Już do przerwy podopieczni Tomasza Trznadla prowadzili 11:0, a większość akcji w tej części toczyła się pod bramką rywali. Po zmianie stron gospodarze nieco spuścili z tonu i skupili się na szlifowaniu założeń taktycznych. W końcówce, podobnie jak w ostatnim spotkaniu ligowym zagrali bez bramkarza, ćwicząc grę w przewadze. Ostatecznie GI Malepszy Futsal Leszno pokonał M40.pl Poznań w stosunku 13:1. Dodajmy, iż najbliższy mecz ligowy nasz zespół rozegra 12 października w Białymstoku.