Lidsey drugi w Albury



Jaimon Lidsey zajął drugie miejsce w II rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Albury.

Zawody przebiegały pod dyktando reprezentanta Fogo Unii Leszno oraz Maxa Fricke. Ostatecznie obu żużlowców w wielkim finale pogodził Rohan Tungate, który zwyciężył. W rywalizacji brał również udział Brady Kurtz. Drugi z leszczyńskich zawodników uplasował się na siódmej lokacie, inkasując na swoim koncie 10 oczek.

Wyniki (za: australianspeedwaychampionships.com.au):
1. Rohan Tungate – 15 (3,3,w,0,3,2,4) – 1. miejsce w finale
2. Jaimon Lidsey – 20 (3,3,3,2,3,3,3) – 2. miejsce w finale
3. Max Fricke – 19 (3,3,3,3,2,3,2) – 3. miejsce w finale
4. Jack Holder – 14 (1,3,2,2,3,2,1) – 4. miejsce w finale
5. Sam Masters – 12 (2,2,3,3,2,0)
6. Chris Holder – 11 (2,1,3,1,3,1)
7. Brady Kurtz – 10 (2,2,2,3,1,0)
8. Josh Pickering – (2,1,1,2,2,1)
9. Robert Medson – (1,2,1,2,1)
10. Jordan Stewart – (0,0,2,3,1)
11. Ryan Douglas – (1,2,2,1,0)
12. Zach Cook – (3,0,d,d,1)
13. Justin Sedgmen – (1,1,0,0,2)
14. Ben Cook – (0,1,1,1,w)
15. Jack Morrison – (0,0,1,1,0)
16. Zane Keleher – (w,-,-,-,-)
17. Aden Clare – (w,0,0)
18. Declan Knowles – (t,0)

Bieg po biegu:
1. Fricke, Masters, Medson, Cook
2. Cook, Kurtz, Sedgmen, Morrison
3. Tungate, Holder, Douglas, Keleher (w/u)
4. Lidsey, Pickering, Holder, Stewart
5. Holder, Medson, Sedgmen, Clare (w/u)
6. Fricke, Kurtz, Holder, Stewart
7. Tungate, Masters, Pickering, Cook
8. Lidsey, Douglas, Cook, Morrison
9. Lidsey, Kurtz, Medson, Tungate (w/u)
10. Fricke, Douglas, Pickering, Sedgmen
11. Masters, Stewart, Morrison, Clare (Knowles – t)
12. Holder, Holder, Cook, Cook (d)
13. Stewart, Medson, Douglas, Cook (d)
14. Fricke, Holder, Morrison, Tungate
15. Masters, Lidsey, Holder, Sedgmen
16. Kurtz, Pickering, Cook, Clare
17. Holder, Pickering, Medson, Morrison
18. Lidsey, Fricke, Cook, Knowles
19. Holder, Masters, Kurtz, Douglas
20. Tungate, Sedgmen, Stewart, Cook (w/2min)
Półfinał 1. Lidsey, Tungate, Holder, Masters
Półfinał 2. Fricke, Holder, Pickering, Kurtz
Finał. Tungate, Lidsey, Fricke, Holder