Kubera: Czuję wielką satysfakcjęFogo Unia Leszno zremisowała w Zielonej Górze z eKantor.pl Falubazem i dzięki dziesięciopunktowej zaliczce z pierwszego starcia, awansowała do finału PGE Ekstraligi. Co po meczu powiedział Dominik Kubera?

Czuję wielką satysfakcję. To super sprawa, bo jesteśmy już w finale. Musimy się do niego dobrze przygotować i dać z siebie wszystko, żeby powtórzyć sukces sprzed dwóch lat – mówi zawodnik, który dobrze pamięta smak złotego medalu. W 2015 roku był jednym z objawień Byków w finałowej rozgrywce z wrocławianami.

To głównie dzięki juniorowi, drużyna stanęła na najwyższym stopniu podium. – To było niesamowite uczucie, tym bardziej, że byłem bardzo młody. Trochę lat od tamtego momentu mi przybyło, w sumie tylko dwa (śmiech). Nie ma jednak sensu do tego wracać. Trzeba zapisać się na nowo w historii i pobić ten wynik – odparł młodzieżowiec.

Niedzielna potyczka z zielonogórzanami była wyrównana. Przysłowiowy stempel przystawił w trzynastym wyścigu Janusz Kołodziej. Kubera dołożył do dorobku zespołu 2 punkty i dwa bonusy w trzech startach. – Finały, jak dobrze wiemy, rządzą się swoimi prawami. Będę musiał się poprawić w następnych zawodach, bo w Zielonej Górze nie pojechałem na miarę swoich możliwości – zakończył.

strony internetowe leszno