Kołodziej: Kibice dopisaliW znakomitej dyspozycji u progu sezonu znajduje się Janusz Kołodziej. Nowy-stary zawodnik Fogo Unii, podczas niedzielnego treningu punktowanego z MrGarden GKM Grudziądz, zdobył 10 punktów w czterech biegach.

Sympatyczny Koldi przypomniał sobie, jak niegdyś fruwał po Smoku. – Super, że mogłem wrócić. Zawsze świetnie mi się tutaj jeździło i tym razem nie było inaczej – wspomina. – Podczas jazdy czułem się komfortowo, choć traktowałem ją treningowo. To dopiero początek sezonu i trzeba uważać na swoje kości, a także kości rywali – dodaje.

Pierwszy mecz towarzyski przyciągnął na trybuny pokaźną liczbę widzów. – Ściganie dla takiej publiczności cieszy. Kibice dopisali, było ich naprawdę sporo. Widać, że są spragnieni żużla, podobnie jak my. Należą im się słowa podziękowania za tak liczne przybycie – przyznał wychowanek tarnowskich Jaskółek.

Zawody obfitowały w wiele interesujących wyścigów, przez co fani nie mogli narzekać na nudę. – Na torze było dużo walki. Na pewno takie spotkanie zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Szkoda tylko, że goście końcówkę sobie odpuścili i dali więcej szansy do zaprezentowania się młodszym kolegom. Uniemożliwiło nam to sprawdzenie własnej dyspozycji – uważa 32-latek. – Ja w każdym razie, jestem bardzo zadowolony ze sprzętu jakim dysponuję – zakończył z uśmiechem na twarzy Kołodziej.

Łukasz Kaczmarek