Kolejna runda Grand Prix za nami

W miniony weekend w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany został 32. Turniej Asów będący jednocześnie drugą rundą iPOS Grand Prix Polski. W imprezie udział wzięło sześciu reprezentantów Polonii 1912 Leszno.

W rywalizacji panów, zwycięstwo odniósł Jakub Osiewicz ze Startu Gostyń. Na kolejnych stopniach podium stanęli zawodnicy Alfy-Vector Tarnowo Podgórne. Drugi był Leszek Torka, a trzeci Dawid Strzelczak. Najwyższej z leszczynian na piątej pozycji uplasował się Kamil Kozłowski. Z kolei jedenasty był Mateusz Klecha.

W zmaganiach pań, triumfowała Aleksandra Bonk z Alfy-Vector. Drugie miejsce zajęła Barbara Gandecka z Dębinek Gdańsk, a trzecie Ewa Iwicka z Czarnej Kuli Poznań. Najlepszą polonistką okazała się być Nicoletta Dudziak, która była piąta. Pozostałe zawodniczki, czyli Joanna Lajtke-Glapiak, Anna Chwastyniak i Monika Leciejewska, zostały sklasyfikowane odpowiednio na ósmej, dziewiątej i czternastej lokacie.