Juniorzy w Lidze MakroregionalnejSpory sukces odnieśli młodzi piłkarze Stainer Polonii Leszno. Podopieczni Waldemara Jędrusiaka wygrali swoją grupę Wielkopolskiej Lidze Juniorów A1 i tym samym uzyskali bezpośredni awans do rozgrywek Ligi Makroregionalnej U-19.

Utworzona w obecnym sezonie przez PZPN Liga Makroregionalna to bezpośrednie zaplecze Centralnej Ligi Juniorów. Kraj został podzielony terytorialnie na cztery grupy w których występują po dwie najlepsze drużyny z rozgrywek wojewódzkich. Stainer Polonia trafiła do grupy północno-zachodniej, w której zagrają także drużyny z województw zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego.

Udział w tych rozgrywkach umożliwi leszczynianom rywalizację z uznanymi markami, takimi jak: Lechia Gdańsk, czy Chojniczanka 1930 Chojnice. W drużynie grają chłopcy z roczników 2000-2001. Zainteresowani mogą jeszcze dołączyć do szeregów tej ekipy. Stainer Polonia Leszno organizuje bowiem otwarty trening. Ten odbędzie się 14 listopada, o godzinie 16:30 na stadionie imienia Alfreda Smoczyka. W celu potwierdzenia udziału należy skontaktować się z trenerem, pod numerem telefonu: 604 429 905.

 

Agencja reklamowa Leszno