Jest progres

Kolejną sparingową potyczkę mają za sobą piłkarze Stainer Polonii Leszno. Tym razem jednak nasz zespół pozostawił po sobie zdecydowanie lepsze wrażenie ulegając nieznacznie Chrobremu II Głogów 0:1. Szczegóły wkrótce.

Był to trzeci test-mecz dla Stainer Polonii. W poprzednich dwóch pojedynkach nasz zespół przegrywał z drugimi zespołami Zagłębia Lubin i Lecha Poznań. W sobotnie popołudnie podopieczni Jędrzeja Kędziory również nie mieli łatwego zadania. Zmierzyli się bowiem z Chrobrym II Głogów, który na co dzień rywalizuje w dolnośląskiej IV lidze.

W pierwszej połowie gole nie padły. Dopiero pod koniec drugich 45 minut decydującą o zwycięstwie bramkę po stałym fragmencie gry zdobyli gospodarze. Mimo porażki, leszczynianie, którzy do Głogowa wybrali się w okrojonym składzie pozostawili po sobie zdecydowanie lepsze niż w poprzednich dwóch spotkaniach. – Fajerwerków w ofensywie nie było. Jednak jeżeli chodzi o grę obronną zagraliśmy zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach – mówił po spotkaniu szkoleniowiec Stainer Polonii Leszno.

Kolejnym rywalem naszego zespołu, który przygotowuje się do startu rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi będzie Orzeł Prusice. Spotkanie to odbędzie się w piątek 15 lutego na obiektach treningowych w Głogowie, które wyposażone są w sztuczną murawę.

Chrobry Głogów 1:0 Stainer Polonia Leszno