Jędrzej Kędziora: Jesteśmy bardziej wyrachowani i mądrzejsiStainer Polonia wygrała trzeci mecz w sezonie. Tym razem wyższość leszczynian musiała uznać Ostrovia Ostrów Wlkp. Swojego zadowolenia z gry i trzech punktów nie krył podczas konferencji prasowej trener Jędrzej Kędziora.

Dzięki zwycięstwu, biało-czerwoni awansowali w tabeli na czwarte miejsce. – Gramy coraz lepiej. Przede wszystkim gramy w piłkę, utrzymujemy się przy niej, kontrolujemy przebieg wydarzeń na boisku. Staraliśmy się zachować arytmię gry. To bardzo istotne, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne. Trudno byłoby utrzymać takie samo tempo przez pełne 90 minut w takiej temperaturze. Udało nam się to wypośrodkować – podsumował sobotnie spotkanie J. Kędziora.

Poloniści zachwycają pewnością siebie zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Zdobywają sporo bramek, a do tego świetnie bronią. – Jesteśmy bardziej wyrachowani i mądrzejsi w tym co robimy i to przynosi efekt. Skuteczność jest na wysokim poziomie i co ważne, po raz drugi zachowujemy czyste konto. Progres jest widoczny, ale jak zwykle przyjdzie czas na analizę. Mam nadzieję, że poczynimy kolejny krok do przodu, bo można jeszcze coś z tego zespołu wycisnąć – przyznał szkoleniowiec leszczyńskiej drużyny.