Dobry mecz przeciwko wicemistrzowi kraju

Porażką zakończył się kolejny już mecz kontrolny naszych koszykarzy. Jamalex Polonia 1912 Leszno przegrała na wyjeździe ze Slam Stalą Ostrów Wielkopolski 78:89.

Choć wynik nie był najważniejszą sprawą w tym spotkaniu, to trzeba przyznać, że podopieczni Łukasza Grudniewskiego sprawili bardzo dobre wrażenie na tle aktualnego wicemistrza Polski. Szczególnie udana była w wykonaniu naszego zespołu pierwsza kwarta, którą zwyciężył 26:14. Biało-czerwoni zdołali utrzymać prowadzenie aż do przerwy. Mieliśmy wtedy 42:39. Po zmianie stron ostrowianie byli skuteczniejsi i ostatecznie triumfowali 89:78.

Wyniki poszczególnych kwart: 14:26, 25:16, 27:14, 23:22

Punkty dla Jamalex Polonii 1912 Leszno zdobywali: Chanas 17, Stawiak 16, Ochońko 12, S. Sanny 9, Mroczek-Truskowski 8, Kaczmarzyk 6, M-O. Sanny i Milczyński po 4 oraz Trubacz 2.