DMPJ: Trzecie miejsce w Częstochowie



W środę na częstochowskiej Arenie odbyła się 9. runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Młodzi żużlowcy Fogo Unii Leszno zajęli w tych zawodach trzecią lokatę. Tym razem najlepsi okazali się młodzieżowcy z Torunia.

I. Get Well Toruń – 24
4. Igor Kopeć-Sobczyński (3,3,3,2*) 11+1
5. Marcin Kościelski (1,-,0,-) 1
6. Norbert Krakowiak (1,-,-,2*) 3+1
23. Daniel Kaczmarek (1,3,2,3) 9

II. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 23
16. Bartosz Świącik – (1,2,1*,1) 5+1
17. Michał Gruchalski – (3,3,3,0) 9
18. Oskar Polis – (2*,2,3,2) 9+1

III.-IV. Fogo Unia Leszno – 21
10. Dominik Kubera (3,1*,3,1) 8+1
11. Szymon Szlauderbach (1,U,2*,W) 3+1
12. Bartosz Smektała (2,2,3,3) 10

III.-IV. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 21
13. Sebastian Niedźwiedź (2,3,0,2*) 7+1
14. Mateusz Tonder (0,3,1,2) 6
15. Arkadiusz Potoniec (0,2*,3,3) 8+1

V. KŻ Orzeł Łódź – 16
7. Michał Piosicki (2,0,2*,1) 5+1
8. Mateusz Błażykowski (D,1,0,0) 1
9. Jakub Miśkowiak (2,2,3,3) 10

VI.-VII. ROW Rybnik – 9
1. Robert Chmiel (2,2,3,2) 9
2. Dawid Jona (0,-,-,-) 0
3. Przemysław Giera (D,U,-,-) 0

VI-VII. Grupa Azoty Unia Tarnów – 9
19. Patryk Rolnicki (3,1,-,-) 4
20. Kacper Konieczny (1,W,-,W) 1
21. Michał Nowiński (0,-,1,1) 2
28. Krystian Stefanów (1,0,0,1) 2

Bieg po biegu:
1. I. Kopeć-Sobczyński, R. Chmiel, M. Kościelski, D. Jona
2. D. Kubera, M. Piosicki, Sz. Szlauderbach, M. Błażykowski (D)
3. M. Gruchalski, S. Niedźwiedź, B. Świącik, M. Tonder
4. P. Rolnicki, R. Chmiel, K. Konieczny, P. Giera (D)
5. I. Kopeć-Sobczyński, J. Miśkowiak, N. Krakowiak, M. Piosicki
6. S. Niedźwiedź, B. Smektała, D. Kubera, A. Potoniec
7. M. Gruchalski, O. Polis, P. Rolnicki, M. Nowiński
8. R. Chmiel, J. Miśkowiak, M. Błażykowski, P. Giera (U)
9. I. Kopeć-Sobczyński, B. Smektała, D. Kaczmarek, Sz. Szlauderbach (U)
10. M. Tonder, A. Potoniec, K. Stefanów, K. Konieczny (W)
11. M. Gruchalski, B. Świącik
12. D. Kaczmarek, I. Kopeć-Sobczyński, M. Tonder, S. Niedźwiedź
13. J. Miśkowiak, O. Polis, B. Świącik, M. Błażykowski
14. B. Smektała, Sz. Szlauderbach, M. Nowiński, K. Stefanów
15. A. Potoniec, M. Tonder
16. O. Polis, D. Kaczmarek, B. Świącik, M. Kościelski
17. J. Miśkowiak, M. Piosicki, M. Nowiński, K. Stefanów
18. D. Kubera, R. Chmiel, Sz. Szlauderbach (W)
19. D. Kaczmarek, N. Krakowiak, K. Stefanów, K. Konieczny (W)
20. A. Potoniec, S. Niedźwiedź, M. Piosicki, M. Błażykowski
21. B. Smektała, O. Polis, D. Kubera, M. Gruchalski

strony internetowe leszno