Dla kogo puchar?11 listopada o Totolotek Puchar Polski w strefie leszczyńskiej powalczą Korona Piaski oraz juniorzy Stainer Polonii Leszno. Pojedynek odbędzie się na boisku rywali.

Gospodarze poniedziałkowego starcia drogę do finału mieli zdecydowanie krótszą aniżeli ich przeciwnicy. Korona rozpoczęła od 1/8, eliminując kolejno: Sokół Chwałkowo, Grom Wolszyn i Kanię Gostyń. Ponadto losy dwóch ostatnich pojedynków rozstrzygały się dopiero w rzutach karnych. Atutem miejscowych będzie z pewnością to, że zagrają na własnym boisku. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie, którego po stronie Korony jest zdecydowanie więcej.

Juniorzy Stainer Polonii Leszno już poprzez awans do finału tych rozgrywek osiągnęli historyczny sukces. Rozpoczęli od rundy wstępnej i trzeba to podkreślić, właściwie w każdym spotkaniu pucharowych zmagań byli stroną przeważającą, odnosząc przekonujące zwycięstwa. Starcie w Piaskach będzie jednak dla nich dużo większym wyzwaniem. Początek finału zaplanowano na godzinę 13:00. Kibiców futbolu serdecznie zapraszamy na stadion w Piaskach.